Na wyspie Jeju (Korea) odbywa się właśnie międzynarodowa konferencja SCFToken.

Zgodnie z naszymi informacjami jutro zostanie otwarta giełda Coinance!

Możesz kliknąć pływające okno wymiany aktywności portfela tokena SCF, aby poznać szczegóły reguły wymiany i wziąć w niej udział po godzinie 0:00, 29 maja 2019 roku.
Dziękujemy za ciągłe wsparcie i zrozumienie dla tokena SCF.

Czyli w sumie jutro ok 18.00 pl czasu będzie start giełdy Coinance oraz opcja zakupu CNC – tokena Coinance na którym będzie też scf. CNC będzie można kupić za min 100 SCF i max 10.000 CNC

Nagranie: Vladislav Stefanov

Nagranie: Vladislav Stefanov

Chcesz poznać cały projekt i pobrać aplikację SCF Token?

Instrukcję Krok po Kroku jak zarejestrować się w aplikacji i jak ją pobrać, jak tworzyć portfele, jak uruchamiać AI Bota i jak wypłacać środki znajdziesz w naszej platformie szkoleniowo-społecznościowej.


Nota Prawna – Ryzyko:

Uwaga! : To video i jego treść nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Treści te mogą być pomocne w zarabianiu. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku, ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.