Artykuły

Technologia Blockchain, PlusToken bije rekordy popularności w Polsce

Nowoczesne metody i nowe technologie, które dają możliwości zarabiania pieniędzy pasywnie i aktywnie przyciągają coraz więcej zwolenników. Często słyszymy takie słowo jak Blockchain.

Co to za technologia?

Technologia Blockchain jest uważana za podstawową technologię, która ma największe zasoby do wywołania destabilizującej rewolucji. W ciągu ostatnich kilku lat na technologie Blockchain uwagę zwrócił cały świat. Pod wpływem napływu instytucji inwestycyjnych w różnych dziedzinach, od spółek giełdowych do młodych przedsiębiorstw, od biznesu do technologii.

Co takiego zafascynowało w tej technologi?

Przede wszystkim to, że Blockchain jest zdecentralizowany i nie można nim manipulować, a nowe technologie po prostu przyciągają inwestorów, do koncentracji i uczestnictwa w niej.

Definicja Blockchain

Blockchain to system blokowy, który przechowuje dane. Jest utrzymywany przez wielu użytkowników i wykorzystuje kryptografię, aby zapewnić transmisję i dostęp do systemu technologii przechowywania danych. Reprezentuje to obecnie popularny bitcoin, czy zdecentralizowana technologia zapisu stojąca za Ethereum.

Mówiąc o Blockchain w konkretnym produkcie, odnosi się on do metody przechowywania danych, w której bloki są połączone w „łańcuch”

I ta technologia stworzyła taki projekt jak PlusToken – Super portfel zasobów cyfrowych.

Co to jest Plustoken?

Plustoken to cyfrowy portfel, służący do przechowywania cyfrowych zasobów. Portfel cyfrowy to podstawowa aplikacja i MUSI ona wejść do branży kryptowalutowej.

Plustoken został opracowany przez zespół programistów, którzy wcześniej pracowali dla Google i Samsunga, Plustoken nie jest firmą, prowadzą działalność jako fundacja w Singapurze.

Przyjmując nowy model tokenizacji w ekonomii, tokenizacja jest nowym modelem organizacyjnym w erze blockchain, który różni się od systemu korporacyjnego, który znaliśmy. Przezwycięża wiele wad tradycyjnego systemu korporacyjnego i pozwala wszystkim uczestnikom projektu tworzyć społeczność o takich samych zainteresowaniach. W tradycyjnym systemie korporacyjnym korzyści akcjonariuszy, kierownictwa i pracowników są niespójne, trudne w zarządzaniu i obsłudze. Większość decyzji często podejmuje tylko dyrektor generalny, wydajność jest bardzo niska. Model eko-motywacyjny oparty na Token (Token Economy) osiągnął idealną jedność wszystkich korzyści posiadaczy Tokenów i ma wyraźną przewagę nad modelem firmy!

Tak zwaną ekonomię tokeniczną można rozumieć następująco: na początku projektu założyciel nie ma pieniędzy, tylko udziały firmy, więc bierze udziały, aby zapłacić pracownikom, a pracownicy, którzy są optymistyczni wobec projektu, gotów zaakceptować akcje spółki jako płace, które tworzą projekt. Organizatorzy projektu otrzymują również akcje spółki, a nawet klienci otrzymują nagrodę za akcje spółki. Wszyscy ludzie zaangażowani w projekt trzymają Token w swoich rękach. Każdy musi współpracować, aby żeton na rękach zyskał na wartości w miarę upływu czasu. Token jest zarówno walutą, jak i udziałem. Istota konkurencji w dobie symbolicznej gospodarki opiera się na jej ekosystemie. Powinniśmy budować zaufanie do społeczności ekosystemu projektu, aby można go było stale rozwijać. Który ekosystem może stale ulepszać projekt i przyciągać więcej uczestników, ten projekt będzie ostatecznym zwycięzcą.

Jaki jest zysk arbitrażowy PlusToken? Jak się rozprowadza?

Obecnie zyski z arbitrażu wynoszą około 40% miesięcznie (35%-55%), z czego tylko około 10% to dzienne nagrody dla osób fizycznych. Reszta jest dystrybuowana na wszystkie poziomy naszego programu polecającego i deweloperów projektu (w rzeczywistości wszyscy posiadacze PlusToken są realizowani dzięki uznaniu wartości PlusToken ), a zespół techniczny posiada około 15% PlusToken, reszta uczestniczących projektów przechowujących PlusToken to w rzeczywistości udziałowcy, to jest model ekonomiczny.

PlusToken zdobywa coraz większą popularność w Polsce,13 kwietnia 2019 roku odbył się pierwszy Event w Warszawie. Zobacz relacje z tego Eventu, a jak chcesz poznać szczegóły projektu, to zajrzyj >>>TUTAJ<<<

Instrukcja do pobrania portfela po rejestracji w megalider

1 komentarz
  1. Krzysztof Puzio

    Plustoken ciekawa opcja. Polecam dowiedzieć sięwięcej.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj nasze sprawdzone metody

Tu jesteśmy

Send this to a friend