Artykuły

Zarabiaj na sztucznej inteligencji

W obecnym świecie dokonują się coraz to nowsze rozwiązania technologiczne w różnych dziadzinach naszego życia w tym również takie zmiany zachodzą w sferze finansów. Codziennie ktoś poszukuje różnych rozwiązań, aby uzyskać jeszcze większe dochody czy zabezpieczyć swoją przyszłość finansową. Nowa technologia pozwala już na uzyskanie takich dochodów poprzez dostęp do internetu. Powstają aplikacje, dzięki którym możemy powiększać swoje dochody.

Zanim zdecydujemy się na jakąkolwiek inwestycję, zwłaszcza jeżeli ma to związek z Internetem powinniśmy zapoznać się dobrze z informacjami o produktach finansowych.

Każda inwestycja czy to będzie giełda papierów wartościowych, giełda walutowa, kryptowaluty, biznesy typu START-UP, forex, lokaty bankowe oraz fundusze inwestycyjne zawsze wiążą się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanego kapitału. Dlatego zawsze musimy przeprowadzić sobie analizę każdego projektu, w którym chcemy wziąć udział.

Wyniki rozpoczętych decyzji w kwestii zainwestowania swojego kapitału mogą być różne i zależą przede wszystkim od zdolności osobistych, doświadczenia oraz posiadanej wiedzy w konkretnej sprawie.

W Polsce też już pojawiły się narzędzia, które są już dostępne praktycznie na całym świecie. Tymi narzędziami są aplikacje o nazwie PlusToken i SCF. Są to zdecentralizowane portfele kryptowalutowe, które są w pełni zabezpieczone przed wszelkimi atakami hakerskimi. Dzięki decentralizacji dostęp do nich mają użytkownicy, a nie firma.

Plus Token jak i SCF są to darmowe aplikacje na Androida lub IOS, które instaluje się na telefonie.

Do czego służą te cyfrowe portfele?

Przede wszystkim do przechowywania kryptowalut i za to, że trzymamy tam swoje kryptowaluty w tym cyfrowym portfelu otrzymujemy wynagrodzenie.

Możliwości tych portfeli są duże, bo tu nie zamrażamy naszego kapitału. Nie jest to typowy program zarobkowy. Mamy tu stały dostęp do naszych portfeli i do naszych środków, które się w nich znajdują.

Jak zarabiamy na trzymaniu naszych środków w portfelach Plus Token i SCF?

Zarabiamy już od pierwszych dni działania i co ważne nie ma tu żadnego abonamentu i nie ma limitu czasu, po którym można wypłacać pieniądze. Można środki wycofać w każdej chwili.

Ile zarabiamy w aplikacjach Plus Token i SCF?

Jak prezentują analizy można zarobić na trzymaniu kryptowalut w tych portfelach średnio około 10% miesięcznie.

Krótkie historie na temat Plus Token i SCF

Plus Token stworzyli inżynierowie z Korei, którzy pracowali dla Google Pay oraz Samsunga. Z projektem są związane takie osoby jak Leo i Kim Jong-Eun. Plus Token to fundacja działająca w Singapurze. W 2015 roku stworzono bota, mającego zautomatyzować arbitraż kryptowalut. Portfel ten powstał w kwietniu 2018 roku i dotychczas zarejestrowało się ponad 4 miliony użytkowników. We wrześniu 2018 roku PlusToken oraz Silicon Valley Venture Fund zawarły umowę inwestycyjną o wartości 5 mld USD. Jest to Projekt Światowego formatu, bowiem portfel ma 10 warstw ochrony kryptograficznej. Portfel ten został zaprojektowany przez laboratorium badawczo-rozwojowe w Seulu w Korei Południowej. Jego użytkownicy znajdują się w ponad 30 krajach świata. Plus Token wyceniony jest na kwotę 5 miliardów dolarów. Jest to wycena z wartości rynkowej waluty cyfrowej oraz korporacyjnej, która mieści się w czołówce globalnego rynku pieniądza cyfrowego.

SCF został stworzony przez CodingFly, jest to firma, która od 2015 roku pracuje nad technologią blockchain oraz w innych dziedzinach. W 2018 roku założyła ona swoją korporację i stała się technicznym partnerem takich projektów jak Tron, Ripple, CareerOn, BUMO, Palleton. itp. Siedziba znajduje się w budynku giełdy ZB MEGA, która jest powiązana z grupą ZB. Przez wiele lat będzie jej strategicznym partnerem.

CodingFly inwestuje w transakcje finansowe, akcje, kontrakty futures, obligacje, wymiana walut, prywatny fundusz kapitałowy, Commodity Trading Advisor (CTA).

Firmy CodingFly i BUMO oficjalnie zorganizowały spotkanie poświęcone strategicznej współpracy technologicznej. CodingFly to pierwszy na świecie łańcuch społeczności deweloperów. BUMO jest nową generacją blockchain o komercyjnym zastosowaniu. Obie strony będą wspólnie wspierać kolejne grupy programistów celem opracowania programów aplikacyjnych opartych na BUMO i w celu wprowadzania udogodnień do aplikacji opartych na łańcuchach blokowych.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj nasze sprawdzone metody

Tu jesteśmy

Send this to a friend